Czym się różni mózg mężczyzny od mózgu kobiety

LIVE @ Czwórka Polskie Radio – Ministerstwo Dźwięku

Załóż słuchawki i posłuchaj, mega dobre!

 

TEKSTY – to finezja

 

Treść tekstów – nie łatwa, przewraca w głowie zwłaszcza hobbystom konsumpcji. Przedsmak bycia u psychologa dla ludzi którzy dotychczas codziennie oglądali seriale i czekali na promocję lub mają rozbuchane ego. Jeżeli jesteś taką osobowością lepiej nie włączaj, ostrzegam!!!

 

Artyści obsługujący instrumenty, muzycy z najwyższej półki. Myślę, że nie wszystkim  spodoba się linia melodyczna tegoż zespołu. Niestety, to nie Mieczysław Fogg

 

Instrumenty muzyków widać jak na dłoni, można skopiować funty na gitarę. Technicznie zagrane – magicznie dobrze

pilu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Yn7w28Ul7y4

Ale CZAD!!!

Powiem Wam, że jak tak patrzę na tę kobitę to już sam widok kwefu i tych szat wprowadza w depresją. Na dobitkę jeszcze JOY DIVISION!

 

 

 

… niewidocznym, zniknąć z pola widzenia, być niedostrzegalnym. Hidżab (l.mn. hudżub): zasłona, osłona, czarczaf, kwef, zasłona na twarz u kobiet, okrycie, talizman, amulet, ochrona Hadżaba: osłaniać, zasłaniać, przysłaniać, zakrywać, okrywać …

 

pilu

The B-52′s – Love Shack (Live 1989)

Pamiętam, że nagrałem to w 1989 z nocnego MTV na wideo, super warsztat! Oryginalne wykonanie. Muzyka z postu niżej to cover, zresztą bardzo dobry!

Woodstock 2013 (Są Cycki)

Woodstock 2013 (Są Cycki)

Krótkie podsumowanie tegorocznego Woodstocka (wersja bez cenzury)


http://www.sadistic.pl/woodstock-2013-sa-cycki-vt222312.htm

Polujemy na zwierzaki

Idealna reakcja na komendę

Nieco gorzej

Sandu Ciorba – Dalibomba █▬█ █ ▀█▀ (NOU 2013)

Wakacje, i wpis wakacyjny

 

To podobno już lata w sieci od jakiegoś czasu. Nie mogłem się oprzeć i dodaję na bloga. Warto podzielić się tym fenomenem i oglądnąć go z kilkoma jeszcze ludźmi! Toż inni ludzie to w Rumunii wymyślili i nakręcili teledysk. Czy Polak o zdrowych zmysłach będzie szukał w Polsce przebojów DISCO POLO z Rumunii? Kumpel to znalazł po wpisaniu „rumuńskie disco polo” w google.
http://www.pudelek.tv/video/CYGANSKIE-DISCO-POLO-nowym-hitem-sieci-2070/
  (i chyba rzeczywiście on nie jest normalny 8-) )

 

Co mnie osobiście rozbraja to to, że zrobili ten klip w jeden dzień. Laski to Panie do towarzystwa, Panowie to podobno od ochroniarzy do alfonsów był zestaw. Cała ta historia dzieje się w Rumunii. Tak sobie tę scenę wyobrażam, że wpadł dziany Boss z ofertą zakupu teledysku dla bardzo utalentowanego zespołu Sandu Cibora. Dali biedakom po pół godziny na przygotowanie się do spektaklu. Masakra, stado Pudzianów i entuzjastycznie nastawionej gawiedzi. Całość dopieszczona urodą kobiet, w tym konkretnym przypadku córami Koryntu, tak mi kolega powiedział.

 

Dzika dzika bomba, dili dali tromba, śpiewa pieśniarz, który wyszedł z pod natrysku z odrobiną nonszalanckiego żelunia na głowie. Żel ułożył włosy i  stworzył fryzurę Palikota z czasów z przed penisem i rewolwerem i chyba nawet melonikiem.

pilu

Spóźnieni dobijają do Jarocina – lubię to!

Maria Peszek – Pan nie jest moim pasterzem

Dla mnie rewelacja, podoba mi się. Laska MARIA czuje instynktownie, że możemy liczyć tylko na siebie. Ja również nie liczę na innych analityków i komentatorów rynkowych GPW.

pilu

Kumpel mi to podesłał, myślałem że jebnę ze śmiechu. Oj Lechu Lechu, im starszy tym bardziej durny. Myślisz że z ludzi można robić idiotów?

Lech Wałęsa ujawnia, ile wygrał w totolotka


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tajemnice-walesy-wygrywalem-w-totka-zawsze-gdy-pot,1,5560579,wiadomosc.html

52Dębiec live 11 stycznia 2013 Wrocław

Warto posłuchać tekstów, mega dobre. Hans ma gadane. Ten występ zarejestrowany jest (chyba) smartfonem. W oficjalnych mediach 52 DEBIEC nie są pupilami, zablokowani przez jechanie Policji i przede wszystkim 2 m huja który wchodzi w dupe policjantom. Tekstowo przpominają młodego KAZIKA Z KULTU. Dojrzali, świadomi artysci.

pilu

Dezerter – Woodstock 2004

Również Kasia Nosowska  śpiewa z Dezerterem

http://www.youtube.com/watch?v=CEm-7KrwVpo

MTV UNPLUGGED KULT – Mieszkam w Polsce

Zmiana w sposobie predykcji WIG20


http://polpilu.blog.pl/?p=53

Spróbuj się nie zaśmiać